Перейти до основного вмісту

Студентська збірна України з футзалу - четверта у світі!

У китайському місті Шанхай завершились змагання Чемпіонату світу з футзалу серед студентів (2024 FISU World University Championships Futsal).

Україну, як у змаганнях чоловіків, так і в турнірі жіночих команд, представляли студенти Комунального закладу вищої освіти «Дніпровської академії неперервної освіти».

Наші хлопці блискуче зіграли у груповому етапі, де по черзі розгромили Нову Зеландію (9:1), Хорватію (9:1) та Монголію (8:1). У чвертьфіналі українські футзалісти здолали Марокко (4:3), а вже у півфіналі в напруженій грі поступилися Хорватії (2:4), яка зрештою і стала чемпіоном.

Після цього «жовто-синім» зовсім трішки забракло фарту, аби вибороти бронзу світової першості: в матчі за третє місце Україна мінімально поступилася суперникам з Франції (0:1) та посіла четверте місце.

Але без відзнаки наші хлопці не залишились, адже за підсумками чемпіонату світу голкіпер Микола Гуйван був визнаний найкращим воротарем турніру.

Щодо жіночої команди України, то наші дівчата на груповому етапі зіграли внічию з Німеччиною (2:2), поступилися суперницям з Китаю (1:2) та Бразилії (2:6). Після цього українки боролися за 5 місце на турнір: обіграли команду Польщі (6:2), проте поступилися Німеччині й посіли у підсумку 6 загальнокомандне місце.

Дякуємо нашим хлопцям та дівчатам за боротьбу і бажаємо успішних виступів на майбутніх міжнародних змаганнях. Все буде Україна!